Ons verhaal
Kindcentrum
Het Team
Ouderraad
Medezeggenschapsraad
Wie zijn wij
Notulen
Jaarverslag
Activiteitenplan MR
Medezeggenschapsreglement
Huishoudelijk Reglement
Informatie
Kindcentrumgids
Kindcentrumplan 21-25
Schooltijden
Schoolkalender
Aannamebeleid
Verlof aanvragen
Ondersteuningsprofiel (SOP)
Vakantierooster
Veiligheidsplan
Jaarverslag
Pestprotocol
GGD
Actueel
Agenda
Nieuws
Schoolnieuws
Nieuwbrieven
Contact
Zoek
Ons verhaal
Kindcentrum
Het Team
Ouderraad
Medezeggenschapsraad
Wie zijn wij
Notulen
Jaarverslag
Activiteitenplan MR
Medezeggenschapsreglement
Huishoudelijk Reglement
Informatie
Kindcentrumgids
Kindcentrumplan 21-25
Schooltijden
Schoolkalender
Aannamebeleid
Verlof aanvragen
Ondersteuningsprofiel (SOP)
Vakantierooster
Veiligheidsplan
Jaarverslag
Pestprotocol
GGD
Actueel
Agenda
Nieuws
Schoolnieuws
Nieuwbrieven
Contact
Het Team
Ouderraad
Medezeggenschapsraad
Wie zijn wij
Notulen
Jaarverslag
Activiteitenplan MR
Medezeggenschapsreglement
Huishoudelijk Reglement
Het Team
Roel Timmers
Directeur
Ellemieke Ward
Teamleider Opvang
Annemarie Huijbers
Intern Begeleider
Laura van der Steen
Leerkracht Unit 1
Bouwcoördinator Unit 1
Loreal van Breugel
Leerkracht Unit 3
Bouwcoördinator Unit 2 & 3
Marieke Migchels
Dagopvang Babygroep
Janny Eitjes
Dagopvang Babygroep
Mandy Renders
Dagopvang Babygroep
Mieke van Hamsvoort
Dagopvang Babygroep
Marijke van Lamoen
Dagopvang Babygroep
Melissa Weiss
Dagopvang
Lian Pouw
Dagopvang Peutergroep
Kayleigh Baudoin
Dagopvang Peutergroep
Dorien Verhappen
Buitenschoolse Opvang (BSO)
Bianca van Schijndel
Buitenschoolse Opvang (BSO)
Iris Gollin
Buitenschoolse Opvang (BSO)
Romy Eekels
Buitenschoolse Opvang (BSO)
Manon Brugmans
Teamflex
Sjef van de Burgt
Leerkracht Unit 1a
Linda Rijpers
Leerkracht Unit 1b
I-Coach
Linda de Greef
Leerkracht Unit 1c
Maaike van de Spijker
Leerkracht Unit 1c
Linda Traa
Leerkracht Unit 2a
Cornelieke van de Schoot
Leerkracht Unit 2a
Joke van der Heijden
Leerkracht Unit 2b
Vera van den Ham
Leerkracht Unit 2b
Sandra Wetzels
Leerkracht Unit 2c
Janneke Enting
Leerkracht Unit 2c
Nathalie Moser
Leerkrachtondersteuner Unit 2
Anke Vinken
Onderwijsassistent
Marlous van de Boogaard
Leerkracht Unit 3a
Erna Metgod
Leerkracht Unit 3a
Fleur van de Sande
Leerkracht Unit 3b
Anne van Hoek
Onderwijsassistent Unit 3
Mirte Brouwers
Leerkracht in opleiding Unit 3b
Ellen van Gestel
Ondersteuning NPO
Marcia van den Heuvel
Ondersteuning NPO
Michiel Lieberwirth
Vakdocent Sport
Geertina Blees
Vakdocent Beeldende Vorming
Claudy van Bokhoven
Vakdocent Muziek
Petri van de Langenberg
Vakdocent Dans
Harmke Horseling
Administratief Medewerker
Frank van de Ven
Conciërge
Kindcentrum Platijn
Maatstok 1
5684 KE Best
T.
0499-375750
E.
platijn@bestonderwijs.nl
Inloggen
Social media
Volg ons op social media
Facebook
YouTube
Instagram
Stichting
Kindcentrum Platijn is onderdeel van
Stichting Best Onderwijs